Diller

Üst Menu

User menu

YÖKAK Webinar Serisi - Yükseköğretimde Kalite Güvencesinin Dijitalleşmesi

 Yükseköğretim Kalite Kurulu, YÖKAK 2021 Webinar Serisi programının ilkine sizleri davet etmekten memnuniyet duyar. Serinin ilk webinarı Avrupa’nın seçkin yükseköğretim kalite ajanslarından uzmanlar eşliğinde Yükseköğretimde Kalite Güvencesinin Dijitalleşmesi başlığında gerçekleştirilecektir. Çevrimiçi toplantı YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muzaffer ELMAS’ın Kurumsal Akreditasyon ve Dijital Süreçler başlıklı sunumu ile başlayacaktır. Davetli konuşmacılarımız Hollanda NVAO Ajansı’ndan Luut KROES ve İspanya AQU Catalunya Ajansı’ndan Esther HUERTAS HIDALGO sunumlarını gerçekleştireceklerdir.Toplantının moderatörlüğü YÖKAK Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Deniz KOZANOĞLU tarafından yürütülecektir. Toplantının moderatörlüğü YÖKAK Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Deniz KOZANOĞLU tarafından yürütülecektir. 

Webinar, 17 Şubat 2021 Çarşamba günü Türkiye Saati ile 16:00-17:00 (14:00 CET) arasında gerçekleştirilecek olup, kayıtlar 16 Şubat 2021'e kadar alınacaktır. 

KAYIT İÇİN TIKLAYIN

Kayıtlar 300 kişi ile sınırlıdır. Ayrıca, webinar YÖKAK’ın YouTube Kanalı ve Twitter ve Linkedin’de  canlı olarak yayınlanacaktır. Webinar dili İngilizce olacaktır.

Türkçe